رفتن به محتوا

افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن
افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

فهرست

افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان تا پایان 13 اسفند ماه با تولید 2 میلیون و 412 هزار و 683 تن چدن مذاب , تولید این شرکت از مرز تولید سال گذشته که 2 میلیون و 410 هزار تن بود عبور کرد .

مهندس مهرداد تولائیان ضمن بیان مطلب فوق گفت : این تولید با همت تلاشگران همه بخش های شرکت حاصل شده است و نشان می دهد. با وجود همه مشکلات از جمله عدم تامین مناسب مواد اولیه , تحریم های ظالمانه بین المللی , اغتشاشات , شیوع ویروس کرونا و .. فولاد مردان ذوب آهن اصفهان با تمام وجود برای رونق تولید , جهاد می کنند .

معاون بهره برداری شرکت ابراز امیدواری کرد که با حفظ روند کنونی , این شرکت بتواند تا پایان سال از مرز تولید 2 میلیون و 530 هزار تن عبور کند و شاهد افزایش تولید 5 درصدی نسبت به سال گذشته باشیم .

این میزان تولید در صورت تحقق یک رکورد جدید تولید سالانه با دو کوره بلند محسوب می شود که در سال رونق تولید حاصل می گردد .

با افزایش حجم عرضه شمش در بورس کالا به نظر می رسد در روزهای آتی قیمت آهن در بازارآهن با ریزش همراه باشد. از همین رو اغلب تولیدکنندگان نرخ های پیشنهادی فروش را تغییر نداده و در انتظار تثبیت شرایط بازارآهن هستند.

جدیدترین اخبار بازار آهن
جادوگران صادرات آهن ایران

جادوگران صادرات آهن ایران پس از اینکه روند کاهشی قیمتها در بازار جهانی فولاد با کنترل نسبی شیوع کرونا متوقف

قیمت گذاری آهن چالش دولت

قیمت گذاری آهن چالش دولت چند سالی است قیمت گذاری در حلقه های گوناگون زنجیره فولاد به دردسری بزرگ تبدیل

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی سریع