افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن
افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

افزایش عرضه آهن و ریزش قیمت آهن

با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان تا پایان 13 اسفند ماه با تولید 2 میلیون و 412 هزار و 683 تن چدن مذاب , تولید این شرکت از مرز تولید سال گذشته که 2 میلیون و 410 هزار تن بود عبور کرد .

مهندس مهرداد تولائیان ضمن بیان مطلب فوق گفت : این تولید با همت تلاشگران همه بخش های شرکت حاصل شده است و نشان می دهد. با وجود همه مشکلات از جمله عدم تامین مناسب مواد اولیه , تحریم های ظالمانه بین المللی , اغتشاشات , شیوع ویروس کرونا و .. فولاد مردان ذوب آهن اصفهان با تمام وجود برای رونق تولید , جهاد می کنند .

معاون بهره برداری شرکت ابراز امیدواری کرد که با حفظ روند کنونی , این شرکت بتواند تا پایان سال از مرز تولید 2 میلیون و 530 هزار تن عبور کند و شاهد افزایش تولید 5 درصدی نسبت به سال گذشته باشیم .

این میزان تولید در صورت تحقق یک رکورد جدید تولید سالانه با دو کوره بلند محسوب می شود که در سال رونق تولید حاصل می گردد .

با افزایش حجم عرضه شمش در بورس کالا به نظر می رسد در روزهای آتی قیمت آهن در بازارآهن با ریزش همراه باشد. از همین رو اغلب تولیدکنندگان نرخ های پیشنهادی فروش را تغییر نداده و در انتظار تثبیت شرایط بازارآهن هستند.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران پیش بینی کرد که با کاهش یافتن قیمت جهانی نفت, در کوتاه مدت شاهد کاهش قیمت

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی جریان عمومی در بازارهای جهانی مصنوعات فولادی میل به افت قیمت آهن را نشان می دهد اگرچه به نسبت بازارهایی متعادل و با

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین اخبار

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است این روز ها بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است, صدای سازندگان و خریداران آهن را درآورده است. مدتی است که شاهد افزایش قیمت پروفیل, قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد هستیم که رشد
منوی سریع