بازارآهن در ثبات

بازارآهن در ثبات

بازارآهن در ثبات

بازارآهن مقاطع فولادی در کشور در نرخ های رسمی و کالای پیشنهادی بنکدار در حوزه های میلگرد آجدار, ناودانی و نبشی… به طور عمده ثابت است.

البته حال بازار تیرآهن ذوبی چندان خوب نیست و درحال حاضر در بازار به نوعی با کمبود موجودی انبارها روبه رو هستیم و راهکار آن هم روشن است, (افزایش عرضه و تزریق به بازار) از تولید درباره حواله هایی که پیش تر خریداری شده است, نشات می گیرد.

این موضوع بنا بر رقابتی که در بازار رکودی فعلی, بین عرضه کنندگان (بنکداران) این کالا وجود دارد, منجر به تخلیه حباب موجود خواهد شد, به شرطی که اراده برای این کار وجود داشته باشد.

در حوزه مقاطع تخت فولادی و ورق هم شنیده ها حاکی از این است که افزایش قیمتی در کلیات فعالیت بازار دیده نشده و هرچه است ثبات یا افزایش تخفیف ها و معامله ها توافقی است.

بازار قوطی و پروفیل هم متاثر از بهبود عرضه ورق به بازار از سوی مبادی متفرقه که به نوعی همواره سوپاپ تخلیه حباب نرخ کالای پیشنهادی فولاد مبارکه از سمت برخی بنکداران به شمار می رود, در یک هفته اخیر پیوسته روند کاهشی داشته, البته در چند روز اخیر این روند کاهشی تا حدی متوقف شده است.

به طوری که درحال حاضر پیشنهاد محصول بر مبنای ورق ضخامت ۲میلیمتر, بیشتر در دامنه قیمتی ۵۹۰۰ تا ۶۱۵۰ تومان کیلو (+VAT ) شنیده می شود که البته نرخ پیشنهادی این کالا بر مبنای ورق مبارکه بیشتر در سقف دامنه اعلامی حدود ۶۱۰۰ تا ۶۱۵۰ تومان عمومیت دارد.

پست های توصیه شده

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 30 =