بازار آهن در آرامش

بازار آهن در آرامش

هفته اخیر بیلت سی ای اس (کشورهای مشترک المنافع) بیشتر در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خریدار داشت. اخیرا عربستان در ۳۶۰ دلار در هر تن سی اف آر و امارات در ۳۸۰ دلار در هر تن سی اف آر از سی ای اس بیلت خریداری کرده اند.

در بازار چین بیلت سی ای اس ۳۷۱ تا ۳۷۲ دلار در هر تن سی اف آر است در حالی که درخواست ها از ۳۶۸ دلار بالاتر نیست.

خریداران ترکیه هم که هفته های گذشته خرید زیادی داشته اند در هفته ای که گذشت به دنبال خرید بیلت سی ای اس در ۳۴۵ تا ۳۵۰ دلار در هر تن سی اف آر معادل ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب بودند.

به طور میانگین قیمت بیلت صادراتی سی ای اس ۱۳ دلار در هر تن نسبت به اوایل هفته قبل ارزان تر شده و ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه نرخ گذاری می شود.

بی رمقی بازار اسلب در شرق آسیا

اسلب وارداتی در جنوب شرق آسیا و خاور دور با توجه به رکود بازار آهن , هفته اخیر کمی افت داشت. فروشندگان آهن نگران افت قیمت ورق گرم که بازار اصلی مصرف کننده اسلب است نیز بودند.

آخرین قیمت اسلب وارداتی ۵ دلار ارزان تر شده و ۳۴۵ تا ۳۵۵ دلار در هر تن سی اف آر ثبت شد. اسلب سی ای اس ۳۵۵ تا ۳۷۰ دلار در هرتن سی اف آر به بازار جنوب شرق آسیا پیشنهاد می شد.

به گزارش metal bulletin در جنوب شرق آسیا خریدار اصلی اسلب وارداتی اندونزی است که به دلیل محدودیت های فعالیت بازارآهن جهت کنترل کووید-۱۹ بازار آن در سکوت است و تقاضا ندارد.

مفید بود?

امتیاز دهید

اشتراگ گذاری در telegram
Telegram
اشتراگ گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراگ گذاری در twitter
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست بازار آهن در آرامش

شبکه های اجتماعی

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

با عضویت کاملا رایگان همیشه قیمت ها در دستان شماست