Skip to content

بازار آهن در آرامش

بازار آهن در آرامش
بازار آهن در آرامش

فهرست

بازار آهن در آرامش

هفته اخیر بیلت سی ای اس (کشورهای مشترک المنافع) بیشتر در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خریدار داشت. اخیرا عربستان در ۳۶۰ دلار در هر تن سی اف آر و امارات در ۳۸۰ دلار در هر تن سی اف آر از سی ای اس بیلت خریداری کرده اند.

در بازار چین بیلت سی ای اس ۳۷۱ تا ۳۷۲ دلار در هر تن سی اف آر است در حالی که درخواست ها از ۳۶۸ دلار بالاتر نیست.

خریداران ترکیه هم که هفته های گذشته خرید زیادی داشته اند در هفته ای که گذشت به دنبال خرید بیلت سی ای اس در ۳۴۵ تا ۳۵۰ دلار در هر تن سی اف آر معادل ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب بودند.

به طور میانگین قیمت بیلت صادراتی سی ای اس ۱۳ دلار در هر تن نسبت به اوایل هفته قبل ارزان تر شده و ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه نرخ گذاری می شود.

بی رمقی بازار اسلب در شرق آسیا

اسلب وارداتی در جنوب شرق آسیا و خاور دور با توجه به رکود بازار آهن , هفته اخیر کمی افت داشت. فروشندگان آهن نگران افت قیمت ورق گرم که بازار اصلی مصرف کننده اسلب است نیز بودند.

آخرین قیمت اسلب وارداتی ۵ دلار ارزان تر شده و ۳۴۵ تا ۳۵۵ دلار در هر تن سی اف آر ثبت شد. اسلب سی ای اس ۳۵۵ تا ۳۷۰ دلار در هرتن سی اف آر به بازار جنوب شرق آسیا پیشنهاد می شد.

به گزارش metal bulletin در جنوب شرق آسیا خریدار اصلی اسلب وارداتی اندونزی است که به دلیل محدودیت های فعالیت بازارآهن جهت کنترل کووید-۱۹ بازار آن در سکوت است و تقاضا ندارد.

جدیدترین اخبار بازار آهن
قیمت گذاری آهن چالش دولت

قیمت گذاری آهن چالش دولت چند سالی است قیمت گذاری در حلقه های گوناگون زنجیره فولاد به دردسری بزرگ تبدیل

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

منوی سریع