بازار میلگرد کاهش قیمت را تجربه می کند

بازار میلگرد کاهش قیمت را تجربه می کند
بازار میلگرد کاهش قیمت را تجربه می کند

بازار میلگرد کاهش قیمت را تجربه می کند

برآوردها برای قیمت میلگرد در ماه مارس منفی و بدبینانه است, چرا که نگرانی ها در رابطه با شیوع گسترده تر کرونا در سطح جهان و اثر آن بر بازارآهن و صنایع وابسته به آن بیشتر شده است.

یک ماه قبل چشم انداز آینده بازارها با ثبات یا رو به رشد بود, ولی دیگر خبری از آن خوش بینی ها نیست.۸۸ درصد از حاضران در یک نظرسنجی اخیر موسسه پلاتس بر این باور بودند که قیمت قراضه ماه مارس کمتر می شود و ۱۲درصد دیگر به ثبات قیمت ها امیدوار بودند. کسی امیدی به رشد قیمت در ماه مارس نداشت.

آخرین قیمت سنگین کلاس ۱ و ۲ خلوص ۲۰-۸۰ در ترکیه ۲ دلار نسبت به جمعه افت داشته ۲۷۳ دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شده است. انتظار می رود معاملات بعدی بین ۲۶۵ تا ۲۷۰ دلار یا حتی کمتر باشد.

در این راستا قیمت میلگرد صادراتی ترکیه نیز در ماه مارس بین ۷۵ درصد حاضرین در نظرسنجی نزولی و از نظر ۱۲ درصد با ثبات برآورد شده است.

بازار بیلت سی ای اس در سکوت و انتظار

بازار صادرات بیلت سی ای اس فعالیت چندانی ندارد و همه در بازارهای جهانی در انتظار روشن تر شدن اوضاع نشسته اند. کمبود تقاضای محصولات فولادی در بازارهای خریدار بیلت سی ای اس, ثبات و افت جزئی بازار قراضه ترکیه در روزهای اخیر, و از همه مهم تر تداوم نگرانی ها در بازارهای آسیا در رابطه با شیوع کرونا بازارهای جهانی را در ابهام فرو برده است.

البته عرضه بیلت سی ای اس نیز کمتر شده و بیلت روسیه ۴۱۰ دلار و بیلت اوکراین و بلاروس ۴۰۰ دلار هر تن فوب شنیده شده است.در جنوب شرق آسیا قیمت ۴۳۰ تا ۴۴۰ دلار هر تن سی اف آر است, ولی خریداران به دنبال ۴۱۰ تا ۴۲۰ دلار هر تن سی اف آر بودند.

در ترکیه خریداران به دنبال ۴۰۰ دلار هر تن سی اف آر معادل ۳۸۵ دلار هر تن فوب بودند. به طور متوسط قیمت بیلت صادراتی سی ای اس ۳ دلار افت هفتگی داشته ۳۹۷ دلار هر تن فوب است.

فروشندگان آهن در سردرگمی

با افت و خیز هایی که بازار آهن طی چند روز گذشته تجربه کرده, فروشندگان آهن و تولید کنندگان بازارآهن دچار سردرگمی شده اند و به گفته آنها آهن در حال حاضر قیمت خود را پیدا نکرده است.دیروز اغلب تولید کنندگان نرخ های پیشنهادی فروش را مطرح نکرده و فروش را به صورت توافقی اعلام کردند.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران پیش بینی کرد که با کاهش یافتن قیمت جهانی نفت, در کوتاه مدت شاهد کاهش قیمت

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی جریان عمومی در بازارهای جهانی مصنوعات فولادی میل به افت قیمت آهن را نشان می دهد اگرچه به نسبت بازارهایی متعادل و با

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین اخبار

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است این روز ها بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است, صدای سازندگان و خریداران آهن را درآورده است. مدتی است که شاهد افزایش قیمت پروفیل, قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد هستیم که رشد
منوی سریع