رفتن به محتوا

تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن
تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

فهرست

تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

رضا رحمانی وزیر صنعت, معدن و تجارت در جریان بازدید از شرکت های فولاد سفیددشت و ورق خودروی چهارمحال و بختیاری گفت: فولادمبارکه تامین حداکثری بازار آهن را رسالت خود می داند. وی با اشاره به اهمیت تامین بازار آهن افزود: اغلب محصولاتی که در گروه فولادمبارکه و به طور کلی در زیرمجموعه ایمیدرو درحال تولید است , پیش از این از محل واردات تامین می شده است.

رحمانی با تاکید بر اینکه برای تامین بسیاری از ورق گرم ما به واردات وابستگی داشتیم تصریح کرد: ایمیدرو و فولادمبارکه تامین حداکثری بازار آهن و واحدهای مصرف کننده داخلی را رسالت خود می دانند, از این رو برنامه ریزی های خوبی در این راستا انجام شد تا هر مقدار که ممکن است.

محصولات موردنیاز را در داخل تولید کنیم. وی توجه به رونق حداکثری تولید داخل و اقدامات حمایتی دولت از احداث خط نورد گرم شماره ۲ فولادمبارکه را مهم برشمرد و گفت: ایمیدرو و فولادمبارکه پیگیر مراحل انجام این پروژه هستند.

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز در بازدید از خطوط تولید شرکت ورق خودرو گفت: شرکت ورق خودرو, با پشتیبانی فنی ویژه فولادمبارکه رو به پیشرفت است و ایمیدرو نیز همراه با فولادمبارکه از توسعه هردو مجموعه فولاد سفید دشت و ورق خودرو حمایت می کند.

خداداد غریب پور افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تولید گریدهای جدید در این مجموعه انجام خواهد شد. وی تصریح کرد: پیش بینی ما از مصرف ورق خودرو, روندی افزایشی است چراکه نیاز صنعت خودرو روزبه روز افزایش می یابد که این شرکت هم خوشبختانه در تولید گریدهای مورد نیاز صنعت خودرو پیشتاز است.

صعود قیمت سنگ آهن

قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد در چین در روز جمعه با 1.6 دلار افزایش 82.15 دلار معامله شد.

قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد با 1.6 دلار افزایش 82.15 دلار معامله شد.

سنگ آهن عیار ۶۵ درصد نیز با همین میزان افزایش 97.15 دلار معامله شد.

شمش فولاد درچین با 1.53 دلار افزایش 444.6 دلار معامله شد.

جدیدترین اخبار بازار آهن
جادوگران صادرات آهن ایران

جادوگران صادرات آهن ایران پس از اینکه روند کاهشی قیمتها در بازار جهانی فولاد با کنترل نسبی شیوع کرونا متوقف

قیمت گذاری آهن چالش دولت

قیمت گذاری آهن چالش دولت چند سالی است قیمت گذاری در حلقه های گوناگون زنجیره فولاد به دردسری بزرگ تبدیل

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

منوی سریع