تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن
تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

تامین بازارآهن و رشد قیمت آهن

رضا رحمانی وزیر صنعت, معدن و تجارت در جریان بازدید از شرکت های فولاد سفیددشت و ورق خودروی چهارمحال و بختیاری گفت: فولادمبارکه تامین حداکثری بازار آهن را رسالت خود می داند. وی با اشاره به اهمیت تامین بازار آهن افزود: اغلب محصولاتی که در گروه فولادمبارکه و به طور کلی در زیرمجموعه ایمیدرو درحال تولید است , پیش از این از محل واردات تامین می شده است.

رحمانی با تاکید بر اینکه برای تامین بسیاری از ورق گرم ما به واردات وابستگی داشتیم تصریح کرد: ایمیدرو و فولادمبارکه تامین حداکثری بازار آهن و واحدهای مصرف کننده داخلی را رسالت خود می دانند, از این رو برنامه ریزی های خوبی در این راستا انجام شد تا هر مقدار که ممکن است.

محصولات موردنیاز را در داخل تولید کنیم. وی توجه به رونق حداکثری تولید داخل و اقدامات حمایتی دولت از احداث خط نورد گرم شماره ۲ فولادمبارکه را مهم برشمرد و گفت: ایمیدرو و فولادمبارکه پیگیر مراحل انجام این پروژه هستند.

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز در بازدید از خطوط تولید شرکت ورق خودرو گفت: شرکت ورق خودرو, با پشتیبانی فنی ویژه فولادمبارکه رو به پیشرفت است و ایمیدرو نیز همراه با فولادمبارکه از توسعه هردو مجموعه فولاد سفید دشت و ورق خودرو حمایت می کند.

خداداد غریب پور افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تولید گریدهای جدید در این مجموعه انجام خواهد شد. وی تصریح کرد: پیش بینی ما از مصرف ورق خودرو, روندی افزایشی است چراکه نیاز صنعت خودرو روزبه روز افزایش می یابد که این شرکت هم خوشبختانه در تولید گریدهای مورد نیاز صنعت خودرو پیشتاز است.

صعود قیمت سنگ آهن

قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد در چین در روز جمعه با 1.6 دلار افزایش 82.15 دلار معامله شد.

قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد با 1.6 دلار افزایش 82.15 دلار معامله شد.

سنگ آهن عیار ۶۵ درصد نیز با همین میزان افزایش 97.15 دلار معامله شد.

شمش فولاد درچین با 1.53 دلار افزایش 444.6 دلار معامله شد.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

افزایش صادرات آهن ایران

افزایش صادرات آهن ایران

افزایش صادرات آهن ایران علیرغم تحریم های دوباره ایالات متحده که بر علیه تجارت فولاد با ایران وضع شده است. تولید کنندگان اصلی آهن ایران, به استثنای کارخانه های کوچک

افزایش قیمت آهن منطقی بوده است

افزایش قیمت آهن منطقی بوده است

افزایش قیمت آهن منطقی بوده است مشاور هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) گفت: افزایش این روزهای قیمت آهن غیرمنطقی و عجیب و غریب نیست و از شرایط بازار آهن تبعیت

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین اخبار

افزایش قیمت آهن بازار آهن را شوک زده کرد

افزایش قیمت آهن بازار آهن را شوکه کرد

افزایش قیمت آهن بازار آهن را شوکه کرد رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با گلایه از اینکه زمزمه افزایش بیشتر قیمت ها باعث شده تا فضا برای حضور دلالان و سوداگران در بازارآهن فراهم شود, گفت:آقایان پاسخ دهند
منوی سریع