تامین مواد اولیه فولاد سازان و سنگ آهن کشور

تامین مواد اولیه فولاد سازان و سنگ آهن کشور
تامین مواد اولیه فولاد سازان و سنگ آهن کشور

تامین مواد اولیه فولاد سازان و سنگ آهن کشور

جلسه فولادسازان بزرگ با تولیدکنندگان عمده سنگ آهن با هدف اطمینان از تامین خوراک مورد نیاز ,امروز به ریاست خداد داد غریب پور در سازمان ایمیدرو بر گزار شد.

محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو امروز شنبه در گفتگو با معدن ۲۴گفت:

امروز جلسه مشترکی بین فولاد مبارکه ,فولاد خوزستان ,میدکو ,فولاد هرمزگان و گلگهر با هدف تنظیم بازار و اطمینان از تامین خوراک فولاد سازان در ایمیدرو بر گزار شد.

وی تصریح کرد:در این جلسه به تحلیل بازار سنگ آهن در داخل و خارج پرداخته شد و راهکارهای مقابله با آسیب های جنگ تجاری آمریکا با چین به صنعت فولاد و مواد کشور مورد بررسی قرار گرفت .

نوریان گفت:در این جلسه به راهکاری اصولی برای جلوگیری از صادرات سنگ آهن پرداخته شد با این منطق که به معدنکار آسیبی وارد نشود و قیمت سنگ آهن به نرخ های واقعی نزدیک شود.

مدیر عامل چادر ملو تصریح کرد:با اینکه ضرائب قیمتی سنگ آهن بر مبنای شمش فولاد خوزستان رشد کرده است اما این موضوع باید مورد بازنگری بیشتری قرار بگیرد . و قیمت سنگ آهن باید به نرخ های جهانی نزدیک تر شود.

وی تصریح کرد:در این جلسه به واقعی شدن قیمت شمش فولاد با این استدلال که در حق مصرف کننده نهایی ظلم نشود تاکید شد. و امیدواریم با منطقی شدن نرخ شمش به اعداد و ارقام واقعی در مورد نرخ سنگ آهن برسیم.

ثبات قیمت فولاد از سوی خصوصی ها

در نخستین روز از هفته جاری نرخ شمش از سوی اغلب فولادسازان خصوصی با ثبات قیمت در بازار غیررسمی عرضه شد. در این روز, مقاطع نیز شاهد ثبات قیمت از سوی تولیدکنندگان بود.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

قیمت آهن کاهش یافت

قیمت آهن کاهش یافت

قیمت آهن کاهش یافت قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد در چین در روز سه شنبه با 0.75 دلار کاهش 88 دلار معامله شد. قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد با 0.75

افزایش قیمت آهن در بازارجهانی

افزایش قیمت آهن در بازارجهانی

افزایش قیمت آهن در بازارجهانی رشد قیمت ها هنوز در بازارهای جهانی ادامه دارد آن هم در شرایطی که این روند صعودی قیمت مواد اولیه و مصنوعات فولادی را توامان

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین اخبار

بازارآهن و ریشه نوسانات قیمتی

بازارآهن و ریشه نوسانات قیمتی

بازارآهن و ریشه نوسانات قیمتی محمدحسین بابالو : جرقه های دلاری کافی برای تحریک بازارآهن وجود دارد, آن هم در شرایطی که قیمت های جهانی به صعود خود ادامه می دهند. فروشندگان آهن هم تمایل چندانی به فروش ندارند اگرچه
منوی سریع