حباب قیمت آهن از بین رفت

حباب قیمت آهن از بین رفت
حباب قیمت آهن از بین رفت

حباب قیمت آهن از بین رفت

علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پیشنهاد نمود برای ایجاد آرامش و ثبات منطقی در بازار محصولات نهایی فولادی و از بین بردن گرانی کاذب محصولات نوردی, سازمان بورس کالا با اصلاح قیمت پایه همزمان عرضه شمش فولادی و محصولات نوردی را در دستور کار خود قرار دهد.

حباب قیمت آهن از بین رفت

محمدی گفت: با این تمهید یقینا جهت گیری بازارآهن به نفع مصرف کننده واقعی پیش خواهد رفت و از حضور دلالان که باعث گرانی کاذب و حباب گونه قیمت آهن شده اند, جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی تصریح نمود: علاوه بر تداوم عرضه شمش فولاد در بورس کالا, یقینا بایستی عرضه میلگرد به عنوان مهم ترین کالای ساختمانی مورد نیاز مصرف کنندگان نهایی نیز با نظارت کامل در بورس کالا در دستور کار توزیع قرار گیرد, وگرنه صرفا کنترل عرضه شمش در بورس کالا, قیمت کالاهای نهایی موردنیاز مردم را به شکل فعلی درآورده و موجب گرانی کاذب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با ارائه گزارشی از عملکرد یازده ماهه سال ۱۳۹۸ این شرکت, تولید این واحد صنعتی را ۳ میلیون و ۳۹۴ هزار تن شمش فولاد اعلام نمود. محمدی افزود: فولاد خوزستان همپای تولید خود به ضرورت های حفظ محیط زیست اعتقاد داشته و در این جهت حرکت نموده است.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: این شرکت با تاکید بر اجرای مسئولیت های اجتماعی تلاش دارد تا اگر تولیدی اتفاق می افتد تاثیر مثبت آن را در ایجاد اشتغال و رفاه ساکنان اطراف شرکت نیز مدنظر داشته باشیم.

با افت قیمت دلار, قیمت آهن آلات نیز با کاهش همراه شد. در این روز اغلب تولید کنندگان قیمت های پیشنهادی فروش را با کاهش اعلام کردند. دیروز همچنین معاملات فولاد خراسان در بورس کالا لغو و به روز دیگری موکول شد.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است

قیمت آهن با قیمت نفت در حال کاهش است مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران پیش بینی کرد که با کاهش یافتن قیمت جهانی نفت, در کوتاه مدت شاهد کاهش قیمت

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی

قیمت آهن جهانی در شیب ملایم نزولی جریان عمومی در بازارهای جهانی مصنوعات فولادی میل به افت قیمت آهن را نشان می دهد اگرچه به نسبت بازارهایی متعادل و با

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین اخبار

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است

بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است این روز ها بازار میلگرد و آهن آلات ملتهب است, صدای سازندگان و خریداران آهن را درآورده است. مدتی است که شاهد افزایش قیمت پروفیل, قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد هستیم که رشد
منوی سریع