قیمت آهن دوباره کاهش یافت

قیمت آهن دوباره کاهش یافت
قیمت آهن دوباره کاهش یافت

قیمت آهن دوباره کاهش یافت

خبرگزاری شین هوا روز سه شنبه از کاهش بهای سنگ آهن در بازارهای کالای دالیان چین خبر داد.

بر اساس این گزارش, بهای هر تن سنگ آهن برای تحویل در ماه ژانویه سال آینده میلادی, با 10.5 یوان کاهش (معادل 1.49 دلار) به 593.5 یوان رسید.
بهای جهانی سنگ آهن چین در حالی با کاهش روبرو شده است که به گزارش نشریه اس اند پی گلوبال پلتس, بهای این ماده معدنی در جمعه هفته گذشته (آخرین معاملات صورت گرفته در هفته گذشته) با افزایش قیمت آهن روبرو شده بود.

بر اساس این گزارش, بهای هر تن سنگ آهن با درجه خلوص 62 درصد هفته گذشته با 3 دلار و 95 سنت افزایش به 88 دلار و 95 سنت رسید.

از سوی دیگر بهای معاملات سنگ آهن در بازارهای چین برای تحویل در ماه سپتامبر نیز با 4 دلار و 10 سنت افزایش به 87 دلار و 5 سنت رسید.

بر اساس این گزارش, تجار فولاد بر این باورند افزایش بهای سنگ آهن بر میزان تقاضا در بازار آهن تاثیر گذار خواهد بود و سبب افزایش میزان فروش این فلز می شود.

بازار آهن در حال رکود

بازار آهن از رمق چندانی برخوردار نیست. از این رو تولیدکنندگان نرخ های اعلامی خود را با ثبات و بدون تغییر قیمت به بازار غیررسمی پیشنهاد دادند. در معاملات روز سه شنبه پنجم شهریورماه جاری, به جز شمش فولاد کیمیا که رشد ۲۰تومانی قیمت در هر کیلوگرم داشت سایر خصوصی ها نرخ های خود را با ثبات یا توافقی اعلام کردند.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

افزایش قیمت آهن تا کجا ادامه دارد؟

افزایش قیمت آهن تا کجا ادامه دارد؟

افزایش قیمت آهن تا کجا ادامه دارد؟ قیمت آهن در بازار آهن در مسیر رشد قرار گرفته است تا جایی که می توان گفت هم اکنون در سومین هفته رشد

کارخانه آهن با فن آوری ایرانی افتتاح می شود

کارخانه آهن با فن آوری ایرانی افتتاح می شود

کارخانه آهن با فن آوری ایرانی افتتاح می شود ساخت تجهیزات و اتوماسیون احیای مستقیم بافت توسط شرکت های داخلی کارخانه احیا مستقیم فولاد بافت با سرمایه گذاری 600 میلیارد

قیمت آهن گران شد

قیمت آهن گران شد

قیمت آهن گران شد مدتی است بازار آهن متاثر از برخی جریانات حمایتی ویژه از زنجیره تامین فولاد کشور, بدون توجه به تقاضای واقعی بازار, مصمم به موضع گیری افزایشی

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین ها

خبرنامه پیامکی

با عضویت کاملا رایگان همیشه قیمت ها در دستان شماست

منوی سریع