قیمت آهن دوباره کاهش یافت

قیمت آهن دوباره کاهش یافت
قیمت آهن دوباره کاهش یافت

قیمت آهن دوباره کاهش یافت

خبرگزاری شین هوا روز سه شنبه از کاهش بهای سنگ آهن در بازارهای کالای دالیان چین خبر داد.

بر اساس این گزارش, بهای هر تن سنگ آهن برای تحویل در ماه ژانویه سال آینده میلادی, با 10.5 یوان کاهش (معادل 1.49 دلار) به 593.5 یوان رسید.
بهای جهانی سنگ آهن چین در حالی با کاهش روبرو شده است که به گزارش نشریه اس اند پی گلوبال پلتس, بهای این ماده معدنی در جمعه هفته گذشته (آخرین معاملات صورت گرفته در هفته گذشته) با افزایش قیمت آهن روبرو شده بود.

بر اساس این گزارش, بهای هر تن سنگ آهن با درجه خلوص 62 درصد هفته گذشته با 3 دلار و 95 سنت افزایش به 88 دلار و 95 سنت رسید.

از سوی دیگر بهای معاملات سنگ آهن در بازارهای چین برای تحویل در ماه سپتامبر نیز با 4 دلار و 10 سنت افزایش به 87 دلار و 5 سنت رسید.

بر اساس این گزارش, تجار فولاد بر این باورند افزایش بهای سنگ آهن بر میزان تقاضا در بازار آهن تاثیر گذار خواهد بود و سبب افزایش میزان فروش این فلز می شود.

بازار آهن در حال رکود

بازار آهن از رمق چندانی برخوردار نیست. از این رو تولیدکنندگان نرخ های اعلامی خود را با ثبات و بدون تغییر قیمت به بازار غیررسمی پیشنهاد دادند. در معاملات روز سه شنبه پنجم شهریورماه جاری, به جز شمش فولاد کیمیا که رشد ۲۰تومانی قیمت در هر کیلوگرم داشت سایر خصوصی ها نرخ های خود را با ثبات یا توافقی اعلام کردند.

اولین نفری باشید که اخبار آهن آلات و مقالات تخصصی را دریافت میکند

اشتراک گذاری
تلگرام
پرینت
فیسبوک
تویتر
لینکدین
ایمیل

مطالب مرتبط

قیمت آهن 4 دلار کاهش یافت

قیمت آهن 4 دلار کاهش یافت

قیمت آهن 4 دلار کاهش یافت سنگ آهن ۶۲ درصد در چین در روز چهارشنبه با ۳.۸ دلار کاهش ۹۰.۷ دلار معامله شد. قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد با ۳.۸

صادرات آهن و ثبات قیمت آهن

صادرات آهن و ثبات قیمت آهن

صادرات آهن و ثبات قیمت آهن ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات ساختمانی در چند ماه اخیر با مشکل تامین مواد اولیه روبه رو

عوارض صادرات فولاد امکان لغو شدن دارد

عوارض صادرات فولاد امکان لغو شدن دارد

عوارض صادرات فولاد امکان لغو شدن دارد از ابتدای مهر ماه بخشنامه ای به گمرکات ابلاغ شد که طبق آن اغلب صنایع معدنی برای صادرات مشمول پرداخت عوارض شدند. طبق

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات

ما اجتماعی هستیم

جدیدترین ها

خبرنامه پیامکی

با عضویت کاملا رایگان همیشه قیمت ها در دستان شماست

منوی سریع